Gürpaş Gıda Hakkımızda

Doğanın kıymetli hazinelerinden bal ve arıcılık üzerine yaptığımız üretimler, 2005 yılından bu yana başarılı bir şekilde devam etmektedir. 

Halis Gür bal, Karapetek, Heybal ve Beybal markalarımız altında piyasada yer alan ürünlerimiz, kestane, çam, çiçek balı, polen, arı sütü, petekli ve karakovan balları şeklinde sunulmaktadır. 

Gerek kalitesi gerekse müşterilerimize sunduğumuz güvenceler neticesinde üretim kalitemiz giderek artmakta ve yükselmektedir. GÜRPAŞ Gıda ana markamız altında topladığımız alt ürün gruplarımızı, markalarımız menüsünden inceleyerek, ürünler hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak için, her insanın, balımızdan, günde en az bir kaşık yemesini sağlamak, imalattan ambalajlamaya, dağıtımdan tüketiciye kadar verimli ve sağlıklık bir hizmet ağı oluşturmak.

Dünyanın en mucizevi besini olan Balın doğallığını ve saflığını korumak ve onu kaliteli yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmek, böylece balın değerini hak ettiği en yüksek düzeye çıkarmak, dağıtım ağımızla ulaşabildiğimiz yerlere hizmetimizi götürebilmek.

Ballarımız, Türkiye’nin nadide çiçeklerinden özenle üretim yapan anlaşmalı bölge ve üreticilerimizden gelir.

Laboratuvar ortamında incelenen ballar, kalite kontrolümüzden geçtikten sonra paketlenmek üzere işleme alınır.

DOĞADAN GELDİĞİ GİBİ...

Dolumunu yaptığımız her parti bal; renk, tat ve kıvam olarak farklılık gösterebilir. Çünkü ballar; doğadan geldiği gibi hiç bir işlem yapılmadan dolum tesisimize alınır, el değmeden tamamen dijital, elektronik ve hijyenik ortamlarda özenle paketlenir.